Produkty

Wyroby Naszej firmy od wielu lat cieszą się powodzeniem na łódzkim rynku. Nie stosujemy żadnych środków konserwujących, przez co charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Posiadamy szeroką ofertę, w której mogą państwo znaleźć pieczywo z mąki z pełnego przemiału, chleby razowe, pszenno-żytnie, żytnie, grahamy, orkiszowe oraz pieczywo maślane. Asortyment pieczywa pszennego obejmuje wszelkiego rodzaju bułki m. in. kajzerki, bułki poznańskie, angielki, grahamki, bułki orkiszowe oraz kukurydziane. Wśród pieczywa maślanego proponujemy kilka rodzajów chałek, rogali, słodkich bułek z serem, makiem, marmoladą oraz sezonowymi owocami.

Oprócz wyżej wymienionych towarów Nasza firma zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych, takich jak ciasta drożdżowe, serniki, babki, różnorakie ciastka francuskie oraz ciasta świąteczne m.in. wielkanocne mazurki oraz makowce. Zajmujemy się także produkcją rozmaitych tortów na wszelkie okazje, o różnych smakach i kształtach. Przyjmujemy również zamówienia na torty ze zdjęciami z masy cukrowej, które sami drukujemy.

Jesteśmy otwarci na propozycje klientów.Copyright © 2010 Piekarnia Wroński
wykonanie: domena.pl